KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235123
nr 1423 5123
Georges Csapo
(f. 1910), Polen
Oljemålning, Signerad, slädfärd i stad. Olja på duk, 59x90cm, yttermått inklusive ram: 75x107cm
Georges Csapo, målare född 1910.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:46:22
4/10 19:02:39